LATEX WHITEBACK

Drukarnia Chojnice – LATEX

LATEX  WHITEBACK

OPIS


LATEX 212 to satynowy papier plakatowy wzmocniony lateksem do stosowania zarówno wewnątrz jaki i na zewnątrz. Papier lateksowy 212 g jest mocny, wodoodporny oraz odporny na zagniecenia. Cechuje go wysoka jakość obrazu oraz łatwa aplikacja przy użyciu kleju. Może być wykorzystywany jako baza to tworzenia tapet i aplikacji ściennych w galeriach handlowych, hotelach, restauracjach i biurach. Do długookresowych aplikacji wewnętrznych oraz do krótko i średniookresowych wysokiej jakości aplikacji zewnętrznych.

Cena: 45 zł netto -55,35 zł brutto /m²

ZASTOSOWANIE


Billbordy, nośniki typu City Light, aplikacje ścienne wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz, tapety, plakaty, POS i inne.

DOSTĘPNE WZORY


Gładki

DANE TECHNICZNE


Materiał: papier wzmocniony lateksem, nie zawiera PCV

Grubość (mm): 0,251

Waga (g/m2): 212g/m2

Reakcja na ogień: palność – zgodny z DIN4201-1/B1

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE DRUKU I APLIKACJI

Dekoracyjne aplikacje na ścinach i murach: Należy stosować standardowe kleje zapewniające właściwą przyczepność oraz dające się łatwo usunąć.

TRWAŁOŚĆ I SPOSÓB MAGAZYNOWANIA


Trwałość papieru plakatowego to około 1 rok w normalnych warunkach (temperatura 10°C – 35°C, wilgotność 30% – 75%). Niezachowanie powyższych parametrów może wpływać na właściwości papieru.

WAŻNE


Przed dokonaniem aplikacji należy sprawdzić przydatność papieru do danego zastosowania. Producent nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe zastosowanie materiału. Specyfikacja materiału może ulec zmianie bez wcześniejszej informacji.